Prodávejte přes Facebook

Máte e-shop, jedete ve zbožácích, ppc je dobře nastavené, e-mail marketing jede, ale na Facebooku se nedaří. Už jste ho několikrát zkusili, nechali si poradit od “specialistů”, že je dobré sbírat lajky, fanoušky a vytvářet obsah. Stálo to hromadu peněz, ale v důsledku to nevydělalo nic!

Změňte to! Nemusíte se bát investovat do Facebook reklamy a za své peníze dokola zkoušet, co jinde už znají. Školení Prodávej na Facebooku je speciálně připraveno pro ty, kteří chtějí zvýšit prodeje svého e-shopu.

Nám Facebook reklama vydělává, tak může i vám!

Honza a Milan

Brno a Praha

2 lektoři

5 hodin školení

Proč vzniklo tohle školení?

Pracujeme pro desítky klientů. Díky tomu máme možnost nahlédnout do práce nejen samotným klientům, ale často vidíme i práci předešlých freelancerů a agentur. A popravdě…. občas je to doslova horor. Vidíme ty obrovské částky, které se utratí za tvorbu naprosto zbytečného obsahu, který nevede k žádnému cíli. A my to chceme změnit! Ukážeme vám, že Facebook není jen příspěvek na zdi nebo “banner vpravo”, ale komplexní věc, která umí najít zákazníky a prodávat.

Neříkáme, že víme vše a naše metoda je jediná správná, ale znalosti, které vám předáme jsme získali díky 7 leté praxi a proinvestovaným více než 17 500 000 Kč ve Facebook reklamě.

Cíle semináře

Konec teorií, obecných definic a opakujících se frází. Teď jsou na řadě tvrdá fakta a reálné zkušenosti! Králem nebude obsah a fanoušek, ale košík a zisk! Zapomeňte všechno, co jste kdy o Facebooku slyšeli, nechte všechny své předsudky doma. Jen tak se z toho guláše o Facebooku dostanete.

Cílem semináře je pochopit jak vytvořit výkonnostní reklamu na Facebooku ve 3 krocích (krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé cíle). Nebudeme vás hodiny učit, kde klikat (to vás naučíme za pár minut), chceme vás naučit jinak přemýšlet o facebook reklamě. Nic si necucáme z prstu, vše je postavené na našich 7-letých reálných zkušenostech. Všechno, co vám řekneme, doložíme daty!

Co se dozvíte a naučíte

  • Přemýšlet o Facebook reklamě jinak a strategicky
  • Aplikovat strategie pro okamžité konverze
  • Jak spustit výkonnostní reklamu pro e-shop
  • Nastavit dynamické reklamy tak, aby vydělávaly a pracovaly za vás
  • Vyhodnotit a optimalizovat reklamy

Harmonogram semináře

Zahájení

Společné seznámení. Harmonogram a průběh semináře

Akvizice

Každá úspěšná reklamní kampaň začíná akvizicí nových zákazníků. Ukážeme vám naše postupy, jak cílíme na relevantní publikum a získáváme nové návštěvníky e-shopu.

Remarketing

Umožní vám připomenout se návštěvníkům po pár dnech,  pokud potřebovali více času na rozhodnutí o nákupu. Přibližně 4% z těchto návštěvníků nakoupí.  Ale co těch zbylých 96%, kteří ani díky připomenutí nekoupí?

Pauza

Protáhnout si tělo a dát chvilku odpočinek hlavě.

Dynamické reklamy

Dynamické reklamy jsou fenoménem poslední doby. Umožňují vytvářet tisíce variant reklam pouhým kliknutím. My vás naučíme, jak je vytvářet a udělat tak, aby pracovaly za vás. Správně nastavené dynamické reklamy dokážou automaticky propagovat vaše produkty u těch správných lidí a vám ušetří spoustu času.

Pauza

Protáhnout si tělo a dát chvilku odpočinek hlavě.

Výkonnostní branding

V téhle části se dozvíte, že existuji tří přístupy k práci na Facebooku- výkon, brand a brandování na výkon. Ukážeme vám, jak dosáhnout toho, aby lidé nakupovali právě u vás a za vaši cenu.

Výhodnocení a optimalizace reklam

Spustit reklamu je jedna věc, ale umět ji správně vyhodnotit a optimalizovat je věc druhá. Ukážeme vám, jak vyhodnocujeme a optimalizujeme reklamy my, které metriky nás zajímají a že je potřeba při vyhodnocování koukat mezi řádky.

Dotazy

Čas, při kterém se můžete ptát nejen na otázky k semináři, ale i na věci týkající se vašeho byznysu. Rádi vám všem individuálně odpovíme.

Na semináři získáte

Ucelené informace o Facebook reklamě pro e-shopy

Naučíte se, jak vytvořit ucelenou výkonnostní reklamu pro váš e-shop a pochopíte, že na Facebook reklamu se dá koukat i jinak.

Video záznam školení

Víme, že pro vás máme mnoho informací a zapamatovat si je všechny najednou je nemožné. Proto pro vás budeme mít videozáznam celého školení. V klidu si tak zopakujete všechno, co budete chtít a kolikrát budete chtít.

Návody a case study

Všechno, o čem mluvíme a učíme, máme ověřeno v praxi. Předáme vám naše znalosti, postupy a techniky, které jsme získali za 7 let v oboru.

Slevu 50% na první konzultaci

Tento seminář vám dá hodně informací, ale vytvoří ještě více otázek. Chceme vás dál rozvíjet, a proto vám na první konzultaci dáme 50% slevu.

Program pro zvýšení efektivnosti dynamických reklam

Posledních 9 měsíců pracujeme na programu, který vám snadno v několika krocích umožní značně zvýšit výkon dynamických reklam. Všichni účastníci našeho semináře dostanou vstup do aplikace na 1 měsíc zdarma.

Kdo seminář povede

Milan Tříska

Šedý vlk a marketingový stratég společnosti INT, s.r.o, který první reklamu na Facebooku vystavil v roce 2010. Bude to on, kdo vám ukáže, jak se vydělávají peníze na správném brandingu.
V rámci INT spolupracuje s klienty Veletrhy ABF, Trachea, Fulgur, Hafele, Nábytek ENO, LD Seating, Climax, Hotel International Brno, DX Racer Mercury Star, kola Galaxy …

Milan Tříska

Honza Bartoš

Honza Bartoš

Specialista na výkonnostní a dynamickou reklamu, který své zkušenosti s Facebookem získává od roku 2011. Má za sebou stovky reklamních kampaní a své znalosti předává dál jako lektor Modré krve. Aktuálně vyvíjí software pro práci s XML feedem, který zvedne výkonnost dynamických reklam i o desítky procent.
Spolupracuje s klienty Zážitky.cz, Alkohol.cz, Ulož.to, Bastard.cz, Burgerfest, FITNESS4U.cz

Termíny semináře

8.11.2017
od 13:00 hod

PRAHA

ImpactHub Praha
Drtinova 557/10

4 200 Kč + DPH
3 700 Kč + DPH

Speciální cena jen pro modrokrevníky

Říkají o nás

Honza je opravdový specialista na Facebook marketing, který je hodně orientován na výkon. Měl jsem možnost s ním několikrát spolupracovat a vždy to bylo perfektní. Je to buldog a když se do něčeho zakousne, je to znát. Baví mě jeho souboje s PPC lidmi, kdo vydělá projektu více 🙂 Je hodně rázný, zaměřen na výsledky, dříč a rád zkouší nové věci. Určitě jej doporučuji pro jakoukoliv spolupráci!

Jan Kvasnička – UX specialista

Když jsme s Milanem Třískou v roce 2012 začínali, moc jsme nevěděli, co si pod pojmem sociální sítě máme představit, ale věděli jsme, že je to trend. Za tu dobu se náš Facebook vypracoval pod jejich vedením na živý nástroj plný fotek a života i díky návštěvnické soutěži, kterou pro nás včetně zajištění sponzorské ceny INT organizuje.

Ing. arch. Maria Wohlrabová , ředitelka OT Bydlení, ABF a.s.

Honza je odborník, který mi umožňuje bez obav se věnovat jiným tématům, protože vím, že o mé Facebook kampaně je dobře postaráno. Kéž bych našel podobné odborníky s lidským přístupem, smyslem pro detail a vysokou míru odbornosti. Má mé nejlepší doporučení.

Pavel Ungr SEO specialista

Chtěl bych poděkovat za skvělé školení. Především pak za přístup, který má Honza B. ke studentům. Na nic si nehraje, nechodí zbytečně kolem horké kaše a zároveň vše jasně a pochopitelně vysvětlí!

Jakub Krčmář Ulož.to

Časté dotazy

Co si mám vzít s sebou?

Nepotřebujete vůbec nic. Poznámky je lepší si nedělat, protože profesionální záznam celého školení dostanete po skončení školení. To si raději připravte vlastní otázky, na které rádi odpovíme.

Co za své peníze dostanu?

Pětihodinový blok přednášek, které povedou střídavě Honza a Milan. Profesionální video záznam celého školení s návody a case studies. 50% slevu na první následnou konzultaci vašich postupů a strategií. Měsíc zdarma v programu pro zvýšení efektivnosti dynamických reklam. Kromě toho taky malé občerstveni na místě a pro ty, kdo to s námi vydrží, pivo někde v okolí na závěr.

Jak poznám, že je to školení vhodné zrovna pro mě?

Měli byste mít zkušenosti s vedením eshopu.  A pokud jste už někdy nastavovali reklamu na Facebooku, vyzkoušeli si, kolik to stojí a co to přináší, rádi byste se pustili břehu a investovali víc, jste tady správně.  Pak už je jedno, jestli vlastníte eshop, nebo jste accounti z agentury nebo freelanceři. Hlavně, že vám jde o výkon, měřitelný výkon.

Má pro mě školení smysl, když už jsem byl na jiných školeních?

Tak to tím líp.  Už aspoň víte, že to bude nářez faktů bez vaty. Tentokrát to navíc bude hodně o číslech, důkazech, ale především o strategiích. Řekneme si, co je dobré pro rychlou akvizici, co se hodí pro udržení klienta a opakované nákupy, a taky  proč a jak je třeba budovat svůj  unikátní brand a jeho benefit, což  zase přidá Milan.

Jak a kdy mám školení zaplatit?

Přihlášku zaplatíte bankovním převodem nebo platební kartou.  Po registraci vám pošleme zálohovou fakturu a všechny potřebné informace k platbě na e-mail, nebo se přesměrujete přímo do platební brány GoPay. Rezervace je platná až po zaplacení.

Chci se zúčastnit školení, ale kapacita už je plná.

Napište nám svůj e-mail níže. Dáme vám vědět, pokud se v některém z termínů uvolní místo.

Chcete individuální přístup?
Připravíme vám soukromé školení.

dotazy@prodavejtenafacebooku.cz

V případě dotazů se na nás můžete obrátit

+420 774 431 534
Honza Bartoš

+420 603235437
Milan Tříska